Buďte nároční!

Vraciame pivu to, čo mu globalizácia vzala

Viac o pivovare

Príbeh

Od začiatku bolo naším hlavným cieľom vybudovať pivovar, ktorý bude unikátny nielen na slovenské pomery. Pivovar, v ktorom by sme mohli vyrábať pivo výnimočnej chuti a vysokej kvality. Prečítajte si jeho príbeh rozpovedaný prostredníctvom najdôležitejších míľnikov.

Objavte náš príbeh

Proces výroby

Skôr, než sa jednotlivé ingrediencie spoja do jednej v týchto varných nádobách, vyberáme tie najlepšie suroviny, ktoré sú dostupné na Slovensku, Česku, Nemecku, ale i v ďalších krajinách.

Viac o procese výroby

Produkty

ERB Braxatoris

Zástupca exkluzívnej línie pivovaru, vrchne kvasené, nefiltrované pivo s tmavo-jantárovou farbou, bohatou, hustou penou a vôňou s tónmi manga.

Viac informácií

ERB Svetlý ležiak 10%

Iskrivý klenot Pivovaru ERB s nižším podielom alkoholu, s príjemnou rezkosťou a nevtieravou chmeľovou arómou, ktorá postupne doznieva na podnebí.

Viac informácií

ERB Svetlý ležiak 12%

Krištáľovo priezračná pýcha pivovaru z najkvalitnejších druhov slovenského chmeľu a sladu a jedinečnej vody zo Štiavnických vrchov.

Viac informácií

ERB Weizen

Obsahuje množstvo bielkovín, minerálnych látok a všetky vitamíny skupiny B. Prirodzene zakalené pivo s neodfiltrovanými kvasnicami obľubujú aj tí, ktorí si pivo vychutnávajú len príležitostne.

Viac informácií

ERB Tmavý špeciál 13%

Tmavé nefiltrované pivo s plnou kávovou arómou varené podľa unikátnej receptúry s dokonale vybalansovanými horkými a sladkými tónmi.

Viac informácií

Nealkoholický ERB

Nealkoholický ERB zaujme svojou krištáľovo priezračnou farbou a tónmi hrajúcimi do zelenkastého odtieňu.

Viac informácií

Pivný destilát Mordechai

Extravagantný bonus pivovaru vyrábaný v spolupráci s pálenicou. Sila destilátu s obsahom alkoholu 52 % vytvára neodolateľný kontrast s jeho jemnou chuťou a decentnými tónmi závanu chmeľovej arómy.

Viac informácií