Ako si kúpiť vstupenky na predstavenie Divadla ERB

Naša web stránka Vám ponúka možnosť jednoduchej registrácie. Registrácia Vám uľahčí ďalší nákup a v prípade, že ste členom Klubu ERB, nakupujete za špeciálne klubové ceny.

1. Mám vytvorený účet: postup na prihlásenie
2. Nemám vytvorený účet: postup na registráciu


Prihlásenie

Mám vytvorený účet na stránke Pivovaru ERB

Ak máte vytvorený účet na stránke Pivovaru ERB (nakupovali ste pivo cez e-shop), pokračujte kliknutím na tlačidlo “Prihlásiť sa” v pravom hornom rohu alebo v informačnom okienku predstavenia.

Do zobrazeného formuláru zadajte Váš prihlasovací email (1), heslo (2) a potvrďte tlačidlo „Prihlásiť sa“ (3).


Ďalej si vyberiete predstavenie, počet vstupeniek, vykonáte úhradu kartou a elektronické vstupenky Vám prídu do e-mailu.

Vytvorenie účtu a registrácia

Nemám vytvorený účet na stránke Pivovaru ERB

Vytvorenie účtu je jednoduché. Kliknite na “vytvoriť účet” otvorí sa registračný formulár do ktorého vyplňte svoje meno (1) a priezvisko (2), kontaktný email (3) a heslo, ktoré zopakujete pre overenie v ďalšom poli (4). Meno aj priezvisko vyplňte s diakritikou (mäkčene a dĺžne).

Ak ste členom Klubu ERB, zaškrtnite pole „Mám ERB Klub ID“ (5) a objaví sa pole (6), do ktorého zadáte svoje Klub ERB ID – 9-miestne číslo (napr. „000000000“) z prednej strany Vašej klubovej karty. Pokiaľ sa Vaše priezvisko na karte zhoduje so systémom, Vaša registrácie prebehne bez problémov.

Po vyplnení osobných údajov nasleduje vyplnenie fakturačnej adresy (7).

Pre úspešné vytvorenie účtu je potrebné súhlasiť so Všeobecnými obchodnými podmienkami prostredníctvom zaškrtávacieho poľa (8) a následne registráciu potvrdiť stlačením tlačidla „Vytvoriť účet“ (9). O úspešnom vytvorení účtu Vás bude informovať email, ktorý bude odoslaný na emailovú adresu zadanú pri registrácii.

Dodacia adresa slúži na doručenie fľašového piva a darčekových poukazov.

Vstupenky na Divadlo zasielame elektronicky – do e-mailu.

Adresu a kontaktné údaje môžete kedykoľvek zmeniť aj počas nákupného procesu, alebo v sekcii „Môj účet“, ktorá je prístupná po prihlásení v pravom hornom rohu obrazovky.

Viac informácií o spracovaní osobných údajov získate na tomto mieste:
Informácie o spracúvaní osobných údajov pre zákazníkov eshopu a divadla Pivovaru ERB