Prehliadky a degustácie

Privátnym alebo korporátnym skupinám ponúkame na spestrenie času a najmä pre nadobudnutie nových poznatkov a vedomostí prehliadky pivovarom s degustáciou.

Ponúkame dva druhy prehliadok, v závislosti na Vašich požiadavkách – časovo úspornejšiu alternatívu s informáciami, ako sa varí pivo a prehliadkou celým pivovarom. Touto prehliadkou si spríjemníte čakanie na jedlo. Je potrebné, aby ste si termín (pondelok až piatok; počas víkendov tento typ prehliadky nerobíme) rezervovali aspoň týždeň vopred – absolvujete ju s manažérom reštaurácie po dohodnutí času (nakoľko sa manažér venuje prioritne chodu reštaurácie, veľmi nám pomôže, keď si čas spoločne vyladíme).

Druhou možnosťou ako sa u nás dá absolvovať prehliadka, je s prvým a jediným certifikovaným pivným someliérom na Slovensku – Ing. Jozefom Sivákom, ktorý je zároveň obchodným riaditeľom pivovaru a členom rodiny vlastniacej ERB.

V rámci prehliadky s ním prejdete počas približne 1,5 hodiny naprieč celým pivovarom a celým naším konceptom. Forma tejto prehliadky je spoplatnená, bez ohľadu na veľkosť skupiny (počet je však stanovený na maximálne 20 osôb). Prehliadku je možné doplniť aj degustáciou pív so someliérom. Termín je aj v tomto prípade potrebné rezervovať aspoň týždeň vopred, pričom someliér sa časovo rád klientom prispôsobí.

Rezervujte si termín