Prehliadky a degustácie

Privátnym alebo korporátnym skupinám ponúkame na spestrenie času a najmä pre nadobudnutie nových poznatkov a vedomostí prehliadky pivovarom s degustáciou.

Ponúkame dva druhy prehliadok, v závislosti na Vašich požiadavkách – časovo úspornejšiu alternatívu s informáciami, ako sa varí pivo a prehliadkou celým pivovarom. Touto prehliadkou si spríjemníte čakanie na jedlo. Je potrebné, aby ste si termín (pondelok až piatok; počas víkendov tento typ prehliadky nerobíme) rezervovali aspoň týždeň vopred – absolvujete ju s manažérom reštaurácie po dohodnutí času (nakoľko sa manažér venuje prioritne chodu reštaurácie, veľmi nám pomôže, keď si čas spoločne vyladíme).

Alebo prehliadku s Ing. Jozefom Sivákom prvým a jediným certifikovaným pivným someliérom na Slovensku – je členom rodiny, ktorá vlastní a vedie ERB. Počas približne hodiny a pol prejdete naprieč celým pivovarom, s rôznymi zaujímavými aj veselými perličkami z histórie piva a pivovarníctva. Forma tejto prehliadky je platená a stojí paušálne 200 € bez ohľadu na veľkosť skupiny (pričom maximálny počet členov je 20). Prehliadku je možné doplniť degustáciou pív so someliérom. Termín je aj v tomto prípade potrebné rezervovať aspoň týždeň vopred, pričom someliér sa časovo rád klientom prispôsobí.

Rezervujte si termín