Stretnutia a rokovania

Vážime si špeciálne želania svojich hostí, a preto s radosťou organizujeme podujatia šité na mieru vašim potrebám.

Priestory reštaurácie

Reštaurácia je na poschodí budovy, v ktorej sídli pivovar a je súčasťou duše pivovaru – miesta, kde začíname proces výroby piva a teda varní. Hosťom reštaurácie odkrývame inak skrytú fázu varenia piva – sypanie sladov z vriec, testovanie teplôt, skúšku mladiny, či rmutovanie, počas plného chodu prevádzky reštaurácie. Vôňa chmeľu a mladiny je tak charakteristická pre našu reštauráciu.

Reštaurácia

Interiér reštaurácie je členený na hlavnú časť reštaurácie s 55 miestami na sedenia. Atmosféru dotvárajú medené kotly, v ktorých sa odohráva začiatok výroby piva – varný proces. Súčasťou reštaurácie je terasa a v letnom období ponúka medzi historickými múrmi starej Štiavnice miesto pre 20 hostí. Priestory si môžete pozrieť aj prostredníctvom 360° prehliadky.

Salónik

Reštaurácia plynulo prechádza do salónika, ktorý má 20 miest a je posuvnými dverami úplne oddeliteľný od zvyšku priestoru a vie tak hosťom poskytnúť súkromie v prípade uzavretej spoločnosti.

Banícka cimra

Naľavo , hneď po vstupe do budovy, sa nachádza „Banícka cimra“, priestor, ktorý ponúkame pre uzavreté spoločnosti, jeho kapacita je 30 miest. Cimra je zariadená v duchu vrchnej reštaurácie, je presklená s technologickou časťou výroby, kde sú fermentačné  a ležiacke tanky. Má taktiež bar s výčapom, ktorý vieme hosťom poskytnúť po malom zaškolení na samoobslužné čapovanie.

Divadlo

V podkroví budovy, v ktorej sídli pivovar aj reštaurácia, sa ukrýva očarujúce divadlo s pohodlnými sedadlami. V jeho priestoroch prinášame pre 111 hostí divadelné a hudobné predstavenia slovenskej a českej umeleckej špičky, ale je taktiež k dispozícii na prezentácie, či pracovné semináre.

Terasa

Z interiéru hlavnej reštaurácie je možné usadiť sa na terase medzi historickými budovami: Časť steny budovy je presklená a umožňuje vidieť medené várne, v ktorých varíme ERB. Kapacita terasy je 40 miest a poskytuje sedenie pri okrúhlych stoloch pre 4 osoby. Pod terasou je miestnosť s naskladneným sladom, ktorý je pripravený na transport výťahom ústiacim na terasu a ďalej na použitie ako jedna zo základných surovín pri varení piva vo várni.

Terasa s možnosťou prestrešenia

O etáž vyššie od hlavnej terasy sme vybudovali terasu s možnosťou prestrešenia, so zabudovanými infra ohrievačmi a mimoriadne pohodlným sedením, pre 32 osôb pri samostatných stoloch. Terasu je možné využívať aj počas nepriaznivého počasia, je veľmi obľúbená na organizovanie súkromných osláv s kapacitou do 20 osôb pri jednej tabuli.

Pôdorys

Stiahnite si dispozičný plán nášho priestoru a zistite či práve naša reštaurácia vyhovuje potrebám vášho najbližšieho podujatia.

Stiahnuť pôdorys

Kontaktujte nás

V prípade záujmu o zorganizovanie firemnej alebo súkromnej akcie kontaktujte priamo riaditeľku reštaurácie Ing. Máriu Sivákovú na telefónnom čísle +421 918 356 744 alebo na e-maile

Vami poskytnuté údaje spracovávame pre potreby rezervácie a neslúžia na marketingové účely.