Prihlásenie do e-shopu Pivovaru ERB

Náš e-shop Vám ponúka možnosť jednoduchej registrácie. Registrácia Vám uľahčí ďalší nákup a v prípade, že ste členom Klubu ERB, nakupujete za špeciálne klubové ceny.

1. Mám účet v e-shope: postup pri prihlásení
2. Nemám účet v e-shope: postup pri registrácii


Prihlásenie

Mám účet v e-shope

Pokiaľ ste sa v našom internetovom obchode zaregistrovali, pokračujte klikom na tlačidlo „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu okna prehliadača.

Zobrazí sa formulár, do ktorého zadajte Váš prihlasovací email (1), heslo (2) a stlačiť tlačidlo „Prihlásiť sa“ (3).

Vytvorenie účtu a registrácia

Nemám účet v e-shope

Vytvorenie účtu je jednoduché. Na stránke “Registrácia” stačí vyplniť svoje meno (1) a priezvisko (2), kontaktný email (3) a heslo, ktoré zopakujete pre overenie v ďalšom poli (4).

Ak ste členom Klubu ERB, zaškrtnite pole „Mám ERB Klub ID“ (5) a objaví sa pole (6) do ktorého stačí zadať Klub ID – 9-miestne číslo (napr. „000000000“) na prednej strane Vašej klubovej karty – zhodný s priezviskom s diakritikou (mäkčene a dĺžne) na Vašej klubovej karte ERB. Pokiaľ sa Vaše priezvisko na karte zhoduje s kódom, Vaša registrácie prebehne bez problémov.

Po vyplnení osobných údajov nasleduje vyplnenie adresy pre doručenie (7).

Pre úspešné vytvorenie účtu je nutné súhlasiť so Všeobecnými obchodnými podmienkami prostredníctvom zaškrtávacieho poľa (8) a následne registráciu potvrdiť stlačením tlačidla „Vytvoriť účet“ (9). O úspešnom vytvorení účtu Vás informuje email, ktorý odošleme na Vašu emailovú adresu zadanú pri registrácii.

Adresu a kontaktné údaje môžete kedykoľvek zmeniť aj počas nákupného procesu, alebo v sekcii „Môj účet“, ktorá je prístupná po prihlásení v pravom hornom rohu obrazovky.

Viac informácií o spracovaní osobných údajov získate na tomto mieste:
Informácie o spracúvaní osobných údajov pre zákazníkov eshopu a divadla Pivovaru ERB